Jak spać z przedłużonymi rzęsami

Jak spać z przedłużonymi rzęsami? – 5 złotych zasad

Przedłużone rzęsy mają wpływ na Twoje życie.

Na pewno sama to przyznasz i już to poczułaś, prawda? Ten komfort prezentowania się idealnie w każdej sytuacji. Przyciąganie wzroku innych, pewność siebie, otrzymywanie licznych komplementów. Ta magiczna więź ze stylistką! Ale zmieniły się również także przyziemne rzeczy, jak chociażby higiena, zmywanie makijażu, czy  wreszcie – sen.

No i właśnie. Jak spać, gdy ma się tak fantastyczne rzęsy?

Dzisiaj zatrzymamy się na chwilę przy tym zagadnieniu i podpowiem Ci czego należy się trzymać i na co uważać, gdy masz przedłużone rzęsy i właśnie szykujesz się do spania. Porozmawiajmy chwilę o tym jak spać z przedłużonymi rzęsami. Gotowa?

Jak spać z przedłużonymi rzęsami?

Poznaj 5 złotych zasad zdrowego snu z pięknymi rzęsami.

  1. Zawsze oczyszczaj rzęsy przed snem. Czyste rzęsy to szczęśliwe rzęsy. (Nie wiesz jak zmyć makijaż, gdy masz przedłużone rzęsy? Zajrzyj do mojego wpisu „Jak zmywać makijaż przy przedłużonych rzęsach?„)
  2. Staraj się nie spać na brzuchu, szczególnie z twarzą w poduszce. Niestety, wtedy jest największe prawdopodobieństwo, że uszkodzimy swoje pięknie przedłużone rzęsy lub powyginamy je na różne strony.
  3. Spanie na boku również ma wpływ na stan naszych rzęs. Zwróć uwagę na to, że strona na której śpisz dużo szybciej traci przyklejone kępki. Najbezpieczniej jest zatem spać na plecach.
  4. Wymień swoje poszewki na takie z jedwabnego materiału. Bawełniane poszwy powodują uszkodzenia w strukturze włosa i wpływają niekorzystnie na Twoje rzęsy, jak i również na Twoją fryzurę! Jedwabna poduszka będzie delikatna dla twoich rzęs i włosów, ale również korzystnie wpłynie na twarz. Nie od dziś przecież wiadomo, że spanie w jedwabiu odmładza.
  5. Pod żadnym pozorem nie trzyj oczu po przebudzeniu! Nie przecieraj ich ze zdziwienia, że już nastał ranek. Pamiętaj, że wyglądasz pięknie (nie tylko Twoje rzęsy są super, ale również włosy i cera! Wszystko dzięki jedwabnej poduszce!). Jeśli najdzie taka potrzeba, to zwiąż sobie ręce do czasu, aż zwalczysz ten okropny nawyk. Naprawdę, tarcie oczu wpływa niekorzystnie na przedłużone rzęsy, a „śpiochów” pozbędziesz się przecież przy porannej toalecie.

Pamiętaj! Piękne rzęsy = dobry nastrój = dobry dzień! Do boju, świat jest Twój. ❤️

Bądź piękna z O’LALA!
Obserwuj fanpage O’LALAshes, aby być na bieżąco z poradami o higienie i pielęgnacji rzęs!

Facebook Comments

4 myśli na temat “Jak spać z przedłużonymi rzęsami? – 5 złotych zasad

  1. Okulary pływackie mogą naruszyć przedłużone rzęsy ze względu na ich małą powierzchnię 🙂 google są bezpieczniejszą opcją haha

  2. Pewnie 🙂 w takich zwykłych do pływania jest ok. Wcale nie trzeba gogli 🙂

  3. O co myślisz o opasce na noc do spania? Ja mam taką satynową więc nie maltretuje mi rzęs a świetnie sobie radzą!
    Trzeba tylko pamiętać by nie mrugać pod opaską zbyt mocno xD

Możliwość komentowania jest wyłączona.