Szkolenia EXCLUSIVELASHES

Szkolenia w O’LALAshes opierają się na zdobyciu wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności. Kursanci mają do dyspozycji stanowiska pracy w pełni wyposażone w wysokiej klasy urządzenia, akcesoria i produkty Exclusivelashes.

CO ZYSKUJESZ PO SZKOLENIU:

Firma Exclusivelashes jest instytucją szkoleniową działającą na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy.

Każdy certyfikat jest dwujęzyczny: polsko-angielski. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do jednorazowych zakupów z 10% rabatem na produkty do przedłużania rzęs w dniu szkolenia, firmy Exclusivelashes.

PRZEBIEG SZKOLENIA:

Termin szkolenia dobierany jest indywidualnie do potrzeb uczestnika, a kurs obejmuje część teoretyczną oraz ćwiczenia praktyczne. Kursant przez cały czas jest pod opieką instruktora Exclusivelashes, który kieruje jego każdym ruchem ręki.

Czas trwania kursu to jeden dzień – 8 godzin.

W cenie szkolenia zapewnione są materiały szkoleniowe, dokładne dwa skrypty szkoleniowe, dwa certyfikaty i wsparcie instruktora po szkoleniu.

Kursy przeprowadzam indywidualnie lub maksymalnie w grupie trzyosobowej, byś mogła wynieść ze szkolenia jak najwięcej.

Szkolenie przedłużania rzęs metodą 1:1

Chcesz rozpocząć przygodę jako stylistka rzęs? Czujesz niedosyt po ostatnim szkoleniu, masz braki w teorii lub praktyce, chciałabyś przyspieszyć swoją wiedzę i zniwelować błędy? Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz ogrom wiedzy, która jest potrzebna by zostać profesjonalną stylistką rzęs. Szkolenie obejmuje obszerną wiedzę teoretyczną jak i praktyczną, zawierającą trening manualny na główce treningowej a następnie na pracy na modelce.

Czytaj więcej…

Szkolenie przedłużania rzęs metodą 2-3D

Szkolenie 2-3D jest szkoleniem wprowadzającym w świat lekkich objętości zarówno stylistki, które posiadają już doświadczenie w stylizacji rzęs metodą 1:1, pragnące poznać podstawy volume jak i stylistki, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i udoskonalić swoje umiejętności Podczas tego szkolenia nauczę Cię wykonywania poprawnej kępki, która jest niezbędna by uzyskać piękną i puszystą aplikację. Jeśli chcesz zrobić kolejny krok w karierze stylistki rzęs, by Twoje prace weszły na wyższy szczebel – to jest właśnie miejsce i czas dla Ciebie!

Czytaj więcej…

Szkolenie przedłużania rzęs metodą 4-9D

Szkolenie volume przeznaczone jest dla stylistek pragnących poznać tajniki volumetrii, poszerzające i uaktualniające nabytą dotychczas wiedzę. Zdradzę techniki pracy na rzędach, płynności przejść oraz wiele innych tajników.

Czytaj więcej…

Warsztaty perfekcyjna kępka

Warsztaty przeznaczone dla osób, które pracują już metodami objętościowymi. Obejmują część teoretyczną i praktyczną – trening manualny na gąbkach treningowych.

Twoje aplikacje nie wyglądają tak jak powinny, a kępki nie są symetryczne? Te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Dzięki nim zweryfikujemy Twoje błędy, poprawimy czas aplikacji. Pokażę Ci 5 metod tworzenia kępek oraz zasady pracy z klejem.

Kępka jest najważniejszym elementem aplikacji dlatego nie zwlekaj – zapisz się już dziś!

Lifting rzęs, laminacja, BOTOX

Szkolenie, które wprowadzi Cię w tajniki zabiegu liftingu rzęs. Lifting rzęs to zabieg pielęgnacyjny cieszący się coraz większym zainteresowaniem wśród klientek. Zabieg liftingu jest idealny dla Pań, które unikają sztucznych rzęs. Daje efekt podkręcenia i wymodelowania rzęs jednocześnie odżywiając je i pielęgnując.

Mega profesjonalnie przeprowadzone szkolenie! Nic dodać nic ująć, Ola znakomicie potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę i umiejętności, skupiała się na ważnych szczegółach teoretycznych jak i praktycznych przy pracy na modelce. Ola cały czas była przy nas i kontrolowała naszą pracę  Super klimat i atmosfera, super nowoczesny salon gdzie miło się pracowało  Wyszłam ze szkolenia z nową dawką wiedzy i motywacji do działania! Polecam każdemu!!! 5!
~Weronika (bardzo zdolna kursantka!)

Oczywiście nic innego jak 5 gwiazdek! Moje drugie szkolenie u Oli i rewelacja! Naprawdę profesjonalne podejście bardzo duża dawka wiedzy czego z cala pewnością brakuje na szkoleniach u innych instruktorow! Olka ma odpowiedź na każde pytanie! Dodatkowo bardzo miła atmosfera aż nie chce się wychodzić! Gorąco polecam ! Widać że kocha to co robi!

~Agnieszka (dzięki Aga!)

Polecam Panią Olę z całego serca. Przemiła, bogata w wiedzę, cierpliwa i ciepła osoba. Byłam na dwóch szkoleniach i każde przebiegło w spokojnej i sympatycznej atmosferze, jak się szkolić to tylko w O’LALAshes!

~Klaudia (❤️❤️❤️)