TEAM O’LALA

[contact-form][contact-field label=”Podpis” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Witryna internetowa” type=”url” /][contact-field label=”Wiadomość” type=”textarea” /][/contact-form]


Aleksandra Keira Fornalik

Cześć, piękna!

Mam na imię Ola i otworzyłam salon O’LALAshes w Rumi, gdzie podkreślam piękno oczu moich klientek i uczę inne dziewczyny, jak to robić.

Certyfikowany Instruktor Exclusivelashes – weź udział w szkoleniu!

Certyfikowana Stylistka Rzęs – zapraszam na rzęsy!

Moją największą pasją i zarówno pracą jest stylizacja rzęs!

Zanim otworzyłam swoje usługi kosmetyczne, pracowałam przez dwa lata w salonie kosmetyczno-fryzjerskim jako recepcjonistka. Każdego dnia umawiając klientki na dopełnienie, nie mogłam się napatrzeć, jakie cuda można osiągnąć dzięki odpowiedniej aplikacji rzęs. Zaczynając moją pracę w salonie słyszałam już oczywiście o sztucznych rzęsach, ale sama nigdy ich nie nosiłam. Bardzo szybko się to jednak zmieniło! Zaczęłam dużo o tym czytać, podpytywać koleżanki stylistki z salonu i podglądać jak przebiega aplikacja. Pamiętam ten dzień, gdy Alicja dała mi szansę: wręczyła pęsety, rozrysowała na główce fryzjerskiej długości rzęs i powiedziała, żebym spróbowałam swoich sił. Wtedy właśnie usłyszałam, że mam do tego talent i błyskawicznie zapisałam się na kurs. Wszystko zawdzięczam więc Alicji oraz mojej instruktorce. To one zaszczepiły we mnie miłość do rzęs! Później jakoś już poszło. 🙂 Muszę się pochwalić, że wzięłam udział w międzynarodowych mistrzostwach stylizacji rzęs: International Lash Cup Italy Napoli 2019 w kategorii 2-4D i stanęłam na podium z pucharem za 3 miejsce! 🏆
Dziś prowadzę swoje małe królestwo O’LALAshes w Rumi, gdzie stylizuję rzęsy i szkolę dziewczyny każdego dnia. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w salonie, obsługa klienta w O’LALA jest na bardzo wysokim poziomie. Już samym potwierdzeniem może być fakt, że wszystko rozpoczęło się tak naprawdę od poczty pantoflowej. Klientki same zaczęły mnie sobie polecać, dzięki czemu otaczają mnie dziś wspaniałe osoby, które poszły za mną w nowe miejsce, ufają mi i czują się bezpiecznie w moich rękach.

Certyfikowany Instruktor Exclusivelashes

Stylizacja rzęs to moja pasja i codzienna praca. Uczestniczyłam w szkoleniach na terenie Polski jak i za granica, na których uczono mnie wydobycia i podkreślenia naturalnego piękna kobiety, biorąc pod uwagę rysy twarzy, analizę oczu, dobranie odpowiedniej grubości rzęs oraz aplikowanie ich tak, by nie zniszczyć i nie obciążyć naturalnych rzęs klientki. Dzięki zdobytej wiedzy mogę zapewnić nie tylko najwyższą jakość moich usług, ale także przekazać to moim kursantkom, prowadząc szkolenia w O’LALAshes jako certyfikowana instruktorka Exclusivelashes.
Uwielbiam to niesamowite uczucie podczas szkoleń, gdy mogę przekazać zdobytą dotychczas wiedzę, wytłumaczyć i pokazać sposoby oraz triki moim kursantkom. Kiedyś podczas prowadzenia szkolenia indywidualnego usłyszałam: „Olka, mogłam zapisać się jednak na szkolenie grupowe, bo byś tyle nade mną nie stała! Haha!”. Kursantkom oddaję 200% siebie, mojej wiedzy, doświadczenia i przede wszystkim zaangażowania. Gdy widzę potencjał w kursantce, to wyciskam z niej jak najwięcej!

„Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.” – Cecelia Ahern

Wpadnij do O’LALAshes na stylizację, szkolenie lub po prostu na kawę 😉

olalashes rumia przedłużanie rzęs trójmiasto

Bądź piękna z O’LALA!

Zapraszam do galerii zdjęć wykonanych stylizacji.

Mega profesjonalnie przeprowadzone szkolenie! Nic dodać nic ująć, Ola znakomicie potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę i umiejętności, skupiała się na ważnych szczegółach teoretycznych jak i praktycznych przy pracy na modelce. Ola cały czas była przy nas i kontrolowała naszą pracę Super klimat i atmosfera, super nowoczesny salon gdzie miło się pracowało Wyszłam ze szkolenia z nową dawką wiedzy i motywacji do działania! Polecam każdemu!!! 5!
~Weronika (bardzo zdolna kursantka!)

Oczywiście nic innego jak 5 gwiazdek! Moje drugie szkolenie u Oli i rewelacja! Naprawdę profesjonalne podejście bardzo duża dawka wiedzy czego z cala pewnością brakuje na szkoleniach u innych instruktorow! Olka ma odpowiedź na każde pytanie! Dodatkowo bardzo miła atmosfera aż nie chce się wychodzić! Gorąco polecam ! Widać że kocha to co robi!

~Agnieszka (dzięki Aga!)

Polecam Panią Olę z całego serca. Przemiła, bogata w wiedzę, cierpliwa i ciepła osoba. Byłam na dwóch szkoleniach i każde przebiegło w spokojnej i sympatycznej atmosferze, jak się szkolić to tylko w O’LALAshes!

~Klaudia (❤️❤️❤️)