#zostańwdomu

Kochane klientki 🖤


Podjęłyśmy decyzję, że salon O’LALAshes zostaje zamknięty do odwołania. Mamy nadzieję, że będą to tylko 2 tygodnie.. Na chwilę obecną nowe terminy nie będą ustalane, wszystko zależy od rozwoju sytuacji. 😔 Obiecuję, że znajdziemy termin dla każdej z Was! 😘
Stylistki rzęs mają kontakt z klientkami „face to face”. W salonie pojawia się więcej niż 15 klientek dziennie. Pomimo ogromnego zaufania do naszych Pań, niestety nie możemy mieć gwarancji czy któraś nie wróciła z miejsca gdzie doszło do zakażenia.. Kto by pomyślał, że w XXI wieku dojdzie do tak dramatycznej sytuacji.. najgorsze jest to, że same możemy być osobami zarażonymi po zakupach w Lidlu lub w osiedlowym sklepie, nieświadomie sprzedając wirusa w pakiecie z rzęsami. Tu chodzi zarówno o Wasze i jak Nasze bezpieczeństwo.
Uważajcie na siebie i dbajcie o swoich bliskich. Zdrowie jest jedno. Zostańmy w domu! 🙏

Do zobaczenia! 💕
TEAM O’LALA! 💋

Dopiero teraz, gdy świat kazał nam się zatrzymać, upaść na kolana, może zrozumiemy, co tak naprawdę się liczy. Jak bardzo się zgubiliśmy, zapędziliśmy. Jak wiele tracimy każdego dnia.
W narzuconej sobie samym, bezdusznej gonitwie. Życia. A przecież na końcu i tak czeka nas sprawiedliwa meta. Nikt nie będzie bardziej wygrany. Nikt. Bardziej jedynie powinniśmy być dziś, jutro, zawsze, ale człowiekiem.
Dla drugiego człowieka.

Są takie wartości, których zrozumienie zbiera śmiertelne żniwa…

~ Elżbieta Bancerz, Dusza zaklęta w słowa

PS. Śledź stronkę! Szykuje się kilka nowych wpisów 🥰

Facebook Comments